Wystawa miniatur i pamiątek kolejowych

Stacja: Rewal

Adres: ul.Dworcowa 21

Czas dojścia do atrakcji: 0 min.

Godziny otwarcia: codziennie, do 30 września od 10:00-18:00

Zapraszamy do odwiedzenia nowo otwartej wystawy miniatur i pamiątek kolejowych, znajdującej się w holu budynku dworcowego w Rewalu. Miłośnicy kolei wąskotorowych znajdą tu wiele informacji o historii Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej oraz obejrzą ciekawą kolekcję autentycznych eksponatów kolejowych.

Motylarnia w Niechorzu

Stacja: Niechorze Latarnia

Adres: ul. Polna 30, tel. 570 781 364

Czes dojścia do atrakcji: 8 min.

Motylarnia to miejsce niezwykłe, wręcz magiczne, gdzie można podziwiać żywe okazy egzotycznych motyli w ich naturalnym środowisku. Motyle poruszają się tu swobodnie i można wręcz usłyszeć i poczuć łopot ich małych skrzydełek. Można też zobaczyć, jak z poczwarki wykluwają się barwne motyle oraz poznać zwyczaje i  tajemnice tych niezwykłych, pięknych owadów.

Aquapark w Pogorzelicy

Stacja: Pogorzelica Sandra

Adres: ul. Wojska Polskiego 3, tel. 91 3878  662

Czas dojścia do atrakcji: 5 min.

Niezależnie od aury w Sandra SPA zawsze można skorzystać z wodnych atrakcji. Sporo ciekawych propozycji spędzenia czasu nad wodą znajdą tu dla siebie zarówno dorośli, jak i ich pociechy.

Wystawa Nadmorskich Kolei Dojazdowych

Stacja: Gryfice

Adres: Gryfice, Błonie 2, tel. 91 38 41 170

Czas dojścia do atrakcji: 8 min.

Miłośnicy kolei wąskotorowej, planując zwiedzanie Gryfic i okolic muszą koniecznie odwiedzić to kultowe miejsce. Główną atrakcję wystawy, znajdującej się w bezpośrednim sąsiedztwie lokomotywowni w Gryficach stanowią zabytkowe parowozy, wagony osobowe i towarowe oraz drobne urządzenia kolejowe. Można tu również zobaczyć stare fotografie oraz poznać ciekawą historię Gryfickich Kolei Dojazdowych. Wystawa czynna jest codziennieod poniedziałku do niedzieli.

Amfiteatr w Rewalu

AMFITEATR W REWALU

Stacja: Rewal

Adres: ul. Parkowa 6, tel. 508 87 11 22

Czas dojścia do atrakcji: 7 min.

Amfiteatr w Rewalu to znakomita alternatywa spędzenia wolnego czasu podczas letniego wypoczynku. Wieczorne koncerty i  występy kabaretowe znanych artystów przyciągają turystów, zmęczonych leżeniem na plaży i spragnionych rozrywki na wysokim poziomie.