Wielka Parada Miniparowozów

Już w najbliższą sobotę, 29 lipca 2017 roku odbędzie się III edycja jedynej w swoim rodzaju imprezy pod hasłem "WIELKA PARADA MINIATUROWYCH PAROWOZÓW". Tego dnia do Parku Miniatur i Kolejek w Dziwnowie zawitają poruszające się po torach repliki parowozów "pod parą" w skali 1:10.

Parada odbędzie się na terenie Parku Miniatur i Kolejek w Dziwnowie w godz. od 9:30 do 19:30 . Zobaczymy takie modele jak: Ok1, Ty45, Pt47, Ol49, Px48. Od kilku lat na terenie Parku Miniatur i Kolejek rozwija się kolej parkowa w skali 1:6, którą można się przejechać. W tym roku obok "PARYSA" - znanej lokomotywy parowej, na torach w dziwnowie pojawiła się bajkowa lokomotywa. Replika polskiego parowozu wąskotorowego Px-48 i Tomka poruszają się po ponad 300 -metrowej długości linii kolejowej, przewożąc i ciesząc dzieci oraz dorosłych. W trakcie parady przewidzianych jest wiele atrakcji, m.in. konkursy z nagrodami, wśród których znajdą się bilety przejazdowe dla całej rodziny, ufundowane przez partnera imprezy - Nadmorską Kolej Wąskotorową.

Program imprezy:

9:30-19:30 Wielka Parada Miniaturowych Parowozów

11:00 - Otwarcie parady.

11:10 - Prezentacja miniaturowych parowozów

11:30-14:00 - Występ Szalonego Konduktora

14:30-16:30 - Magic Show

Parowozownia Wolsztyn w google VR - wirtualnej rzeczywistości. Przez cały dzień animacje dla dzieci: - malowanie modeli ciuchci, - składnie modeli papierowych, - rozwiązywanie zagadek - gry i zabawy - konkursy.

Miejsce akcji: Dziwnów, ul. Marynarki Wojennej

tel. 502284588 | www.park-miniatur.pl | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na imprezę w Dziwnowie zapraszają: Park Miniatur i Kolejek w Dziwnowie oraz Nadmorska Kolej Wąskotorowa.