Przejażdżka w kabinie maszynisty

W styczniu b.r. Nadmorska Kolei Wąskotorowa po raz kolejny wzięła udział w Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomoc, przekazując na licytację jedyny w swoim rodzaju voucher, umożliwiający zwycięzcy aukcji przejazd Nadmorską Koleją Wąskotorową w kabinie lokomotywy Lxd2. Aukcję na Allegro wygrał pan Marcin Dutka z Warszawy, który wylicytował nietypowy przejazd dla swojej żony Magdaleny.

Pan Marcin Dutka zapłacił za przejazd w kabinie maszynisty wpłacił na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 400 zł.

- Już od kilku lat polowałem na Allegro na bilet, który umożliwia przejazd wąskotorówką w kabinie maszynisty, ale nie miałem szczęścia. Dopiero w tym roku udało mi się wygrać aukcję - mówi pan Marcin. - Na tę okoliczność wynajęliśmy pokój w Niechorzu, bo w tej miejscowości już od lat spędzamy nasze urlopy nad morzem - dodaje pan Marcin.

- Ten weekendowy wypad z Warszawy nad morze był dla nas dużym wyzwaniem. Pierwotnie planowaliśmy przyjechać tydzień wcześniej, ale nie wyszło i musieliśmy zmienić termin. Ostatecznie udało się nam zrealizować przejażdżkę 21 października - dodaje pani Magdalena.

Panu Magdalenie i Marcinowi serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych licytacjach na tak szczytne cele.