Bilety

Cena biletów obejmuje przejazd na pełnej trasie.

W przypadku trasy dłuższej, Gryfice - Pogorzelica, pełna trasa w jedną stronę obejmuje 14 przystanków oraz 28 przystanków - bilet tam i z powrotem.

W przypadku trasy krótszej, Trzęsacz-  Pogorzelica, pełna trasa obejmuje 6 przystanków (bilet w jedną stronę) oraz 12 przystanków (bilet tam i z powrotem).

Prosimy o przemyślane zaplanowanie swojej trasy przejazdu, ponieważ cena biletu nie zależy od ilości przejechanych przystanków.

Podczas przejazdu można wysiąść i zrobić przerwę np. na zwiedzanie, a potem kontynuować podróż w tym samym kierunku.

Bilety można nabyć u konduktora w pociągu, bez konieczności uiszczania dodatkowej opłaty lub, w okresie wakacyjnym w kasach dworcowych w Trzęsaczu, Rewalu i Pogorzelicy.

Płatność można zrealizować kartą płatniczą lub gotówką.

W przypadku płatności gotówkowej u konduktora w pociągu, w celu usprawnienia sprzedaży prosimy o przygotowanie wyliczonej kwoty.

Faktury

W przypadku chęci otrzymania faktury, przed dokonaniem zakupu biletu prosimy o wcześniejsze zgłoszenie u konduktora lub kasjera, w celu wprowadzenia kodu NIP do kasy fiskalnej.

W ceku usprawnienia sprzedaży prosimy o wypisanie na kartce niezbędnych danych do faktury oraz adresu korespondencyjnego, na który zostanie przesłana faktura.

Cennik

Cennik obowiązuje podczas kursów zimowych w dn. 19, 20, 21, 26, 27 stycznia 2024 r.

Uwaga: W niedzielę, 28 stycznia 2024 r. opłaty za bilety nie będą pobierane, a warunkiem skorzystaniu z przejazdów nadmorską wąskotorówką będzie dobrowolny datek do puszki wolontariusza WOŚP, w roli którego wystąpi nasz konduktor Mariusz. Cała zebrana w tym dniu kwota przekazana zostanie przez Nadmorską Kolej Wąskotorową do Sztabu WOŚP nr 6997 w Niechorzu.

Bilet indywidualny

Bilet przejazdowy na trasie: Trzęsacz - Pogorzelica, zakupiony na stacjach: Trzęsacz, Rewal, Śliwin, Niechorze Latarnia, Niechorze, Pogorzelica Sandra, Pogorzelica. 
 • Przejazd w jedną stronę - 28 zł
 • Przejazd w tam i z powrotem - 36 zł

Bilet rodzinny

Bilet rodzinny upoważnia do przejazdu jedną lub dwie osoby dorosłe oraz dzieci do 14.roku życia. Dzieci do 4 roku życia podróżują za darmo.

Bilet rodzinny dla 3 osób

 • Przejazd w jedną stronę - 64 zł
 • Przejazd tam i z powrotem  - 76 zł

Bilet rodzinny dla 4 osób

 • Przejazd w jedną stronę - 79 zł
 • Przejazd tam i z powrotem  - 95 zł
W przypadku rodziny, składającej się z więcej niż 4 osób, do ceny biletu rodzinnego dla 4 osób należy doliczyć dopłatę w wysokości 20 zł w jedną stronę i 22 zł tam i z powrotem za każde dodatkowe dziecko do 14. roku życia. Dzieci do 4. roku życia podróżują za darmo.

BILET GRUPOWY

Bilet grupowy upoważnia do przejazdu grupy zorganizowane, złożone z co najmniej 10 osób. W tej liczbie nie wliczane są dzieci do 4. roku życia, które zgodnie z regułą podróżują za darmo. Przy przejazdach grupowych, na każde 10 osób przypada jeden opiekun, który otrzymuje przejazd gratis. 
 • Przejazd w jedną stronę - 24 zł  od osoby
 • Przejazd tam i z powrotem - 28 zł od osoby

Osoba uprawniona do zakupu biletu dla grupy zorganizowanej (kierownik/opiekun grupy) nabywa u konduktora bilet fiskalny dla wszystkich członków grupy.

Członków grupy zorganizowanej, w miarę możliwości prosimy o podróżowanie razem z kierownikiem/opiekunem grupy.

Bilet promocyjny

Na  trasie Gryfice-Pogorzelica i Pogorzelica- Gryfice można nabyć bilet w promocyjnej cenie. Promocja dotyczy przejazdu pierwszym kursem z Gryfic do Pogorzelicy i ostatnim kursem z Pogorzelicy do Gryfic. Bilet promocyjny można nabyć u konduktora na stacjach pomiędzy Gryficami i Dreżewem.
 • Przejazd w jedną stronę (pierwszym kursem) - 23 zł

 • Przejazd powrotny (ostatnim kursem) - 23 zł

 • Przejazd tam i z powrotem (pierwszym i ostatnim kursem) - 32 zł

BILET CAŁODNIOWY

Bilet całodniowy upoważnia do wielokrotnego korzystania z przejazdów pociągami Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej na wszystkich trasach, przez cały dzień. Bilet całodniowy ważny jest tylko w dniu zakupu. 
 • bilet całodniowy - 110 zł

OPŁATA ZA PRZEWÓZ ROWERU

 • Opłata za przewóz roweru na wszystkich trasach - 13 zł

Przewóz rowerów wypożyczonych w wypożyczalni Rewal Bike System jest bezpłatny.

PRZEWÓZ ZWIERZĄT

Zwierzęta domowe przewożone są bezpłatnie.

Przewożone zwierzęta powinny być umieszczone w przeznaczonych do tego celu transporterach (klatkach, pudłach, koszach itp.)

Psy mogą być przewożone wyłącznie na uwięzi i w obowiązkowym kagańcu.

Kursy pozarozkładowe

Większym grupom zorganizowanym proponujemy wynajęcie pociągów pozarozkładowych, na trasach ustalanych indywidualnie. Oferujemy pomoc przy organizacji imprez integracyjnych i okolicznościowych. Chętnie też doradzimy przy wyborze odpowiedniego miejsca noclegowego, czy zaplanowaniu trasy wycieczki. Za dodatkową opłatą umożliwiamy również korzystanie z sali konferencyjnej na dworcu w Rewalu.

Zamówienia na kursy pozarozkładowe prosimy przesyłać w formie pisemnej oraz pocztą elektroniczną na adres:

Nadmorska Kolei Wąskotorowa Sp. z o.o., ul. Błonie 1,72-300 Gryfice.

tel/fax 91 38 422 35

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Informacje dodatkowe:

Dzieci do 4. roku życia - przejazd bezpłatny

Faktura za usługę wystawiana jest na życzenie klienta i przesyłana pod wskazany adres pocztą tradycyjną  lub pocztą elektroniczną. Dla usprawnienia procedury prosimy o wcześniejsze przygotowanie danych do faktury i adresu zwrotnego.

Za przejazd bez ważnego biletu naliczana jest kara w wysokości 10- krotnej wartości biletu indywidualnego.

Przewoźnik zastrzega sobie prawo do zmiany składu pociągu bez podania przyczyny Regulamin przejazdu dostępny jest w wagonach oraz u kierownika pociągu. Uwagi i reklamacje prosimy zgłaszać do Prezesa Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej Sp. z o.o. na adres jak powyżej.

Regulamin przewozów: kliknij po szczegóły