Reklamuj się z nami (2)

Chcesz być widoczny? Szukasz skutecznej reklamy dla swojej firmy? Nadmorska Kolej Wąskotorowa Sp. z o.o. oferuje atrakcyjne miejsca na Twoją reklamę.

Nadmorska Kolej Wąskotorowa Sp. z o.o. oferuje bardzo atrakcyjne miejsca do wyeksponowania materiałów reklamowych. Zapraszamy do zapoznania sie z naszą ofertą. Osoby zainteresowane wynajęciem powierzchni reklamowej prosimy o kontakt mailowy na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., bądź telefoniczny pod nr 691 93 93 12.

REKLAMA NA BUDYNKU DWORCOWYM W NIECHORZU

Proponujemy Państwu zamieszczenie reklamy na budynku starego dworca w Niechorzu. Budynek znajduje się w przy ul. Kolejowej. Do zagospodarowania jest powierzchnia o kształcie trójkątnym, znajdująca się na wschodniej ścianie szczytowej budynku. Reklama jest znakomicie widoczna zarówno z pociągu, jak i z drogi, prowadzącej przez centrum miejscowości. Nośnik reklamowy o kształcie prostokątnym można zamieścić również na ścianie południowej budynku - widocznej od strony ul. Kolejowej.

REKLAMA MOBILNA NA WAGONIE TYPU BRANKARD

Do zamieszczenia reklamy oferujemy wagon typu brankard - 2 strony, o łącznej powierzchni 24 m2. Wymiar nośnika reklamowego (banner winylowy/okleina) 6 x 2 m. z jednej strony.

Wagon brankard jest zawsze dobrze widocznym elementem pociągu, ponieważ znajduje się zawsze na początku lub na końcu składu.

Brankard nie jest wagonem pasażerskim i służy do użytku wewnętrznego - przewożenia sprzętu oraz obsługi pociągu.

REKLAMA PRZY STARYM DWORCU W NIECHORZU

Do dyspozycji są 3 metalowe stelaże o powierzchni 3,6 m2 każdy. Pojedynczy panel przeznaczony do zamontowania nośnika reklamowego (banner winylowy/siatka) o wymiarach 3 x 1,2 m. Stelaże zlokalizowane są od strony starego dworca w Niechorzu, w odległości ok. 10 m budynku centrum ratownictwa. Miejsce na wyeksponowanie reklamy jest o tyle atrakcyjne, że pociąg, dojeżdżając do stacji dużo wcześniej wytraca prędkość, więc reklama będzie znakomicie widoczna dla pasażerów wąskotorówki. Dla lepszej czytelności stelaże billboardów zamontowane zostały tak, by nośnik reklamowy znajdował się na wysokości głowy siedzącego pasażera.