Kolej na Seniora

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rencistów i emerytów, wypoczywających na rewalskim wybrzeżu, od maja 2022 r. Nadmorska Kolej Wąskotorowa uruchomia kolejny projekt promocyjny. Oferta pod nazwą Kolej na Seniora skierowana jest do turystów z grupy wiekowej 60+. Dzięki współpracy Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej z partnerami z branży turystycznej, grupy, składające się z co najmniej 15 seniorów będą mogły skorzystać z oferty, obejmującej zwiedzanie wybranych atrakcji turystycznych na szlaku nadmorskiej wąskotorówki.

Zaletą projektu jest nie tylko korzystna cena, zawierająca rabaty, ale również pomoc w zaplanowaniu i zorganizowaniu kompleksowej wycieczki.

Dodatkowym atutem jest fakt, że w czasie zwiedzania grupa poruszać się będzie wyłącznie kolejką, bez konieczności korzystania z dodatkowych środków transportu, takich jak busy lub autokary. W pilotażowej formie projektu, do dyspozycji zwiedzających będą 2 wersje wycieczki, dostępne w 6 wersjach, zróżnicowanych pod względem czasowym i lokalizacyjnym.

Oferta promocyjna dotyczy grup zorganizowanych, składających się z co najmniej 15 osób, dostępna jest w terminach:

 • od 5 maja - 20 czerwca 2022 r.
 • od 22 sierpnia do 30 września 2022 r.
 OPIS PROJEKTU

PAKIET PODSTAWOWY

W ramach wycieczki w pakiecie podstawowym zawarty jest przejazd koleją wąskotorową tam i z powrotem z wybranej stacji oraz wstęp do Muzeum Rybołówstwa Morskiego w Niechorzu. Podczas odwiedzin w muzeum uczestnicy wycieczki wezmą udział w półgodzinnej prelekcji tematycznej. Do wyboru są 2 tematy: Tajemnica Bursztynu oraz Dawne Niechorze na Starej Fotografii. W ramach pakietu podstawowego przewidziane jest również zwiedzanie ekspozycji marynistycznych Muzeum Rybołówstwa Morskiego w Niechorzu. Wizyta w niechorskim muzeum kończy się słodkim poczęstunkiem, w postaci pączków i gorących napojów (do wyboru kawa/ herbata) dla każdego z uczestników wycieczki. Po zakończeniu zwiedzania grupa wraca koleją wąskotorową do wyznaczonej stacji.

 

PAKIET DWA MUZEA

Wycieczka w tej wersji, oprócz atrakcji, zawartych w pakiecie podstawowym rozbudowana jest o zwiedzanie Multimedialnego Muzeum w Trzęsaczu. Podczas prezentacji multimedialnej w MUZEONIE, w pierwszych dwóch odsłonach uczestnicy wycieczki poznają ciekawostki, związane ze specyficznym położeniem geograficznym Trzęsacza oraz obejrzą ekranizację legendy o córce Neptuna - Zielenicy, uprowadzonej i więzionej przez miejscowego rybaka.  W trzeciej, ostatniej odsłonie przedstawiona zostanie historia  kościoła na klifie, której zwieńczeniem będzie niezwykła animacja multimedialna, przedstawiająca ostatnie chwile świątyni, aż do momentu jej pochłonięcia przez morskie fale.  Na zakończenie uczestnicy wycieczki przejdą pod ruiny, by na żywo zobaczyć ostatnią, ocalałą ścianę kościoła w Trzęsaczu.

 
INFORMACJE DODATKOWE

Oferta dotyczy grup zorganizowanych, składających się z co najmniej 15 uczestników.

Kierownik, czyli wyznaczona osoba, sprawująca opiekę nad grupą nie ponosi kosztów wycieczki.

REZERWACJA

W celu sprawdzenia dostępności terminu oraz ustalenia harmonogramu wycieczki prosimy o wcześniejsze skontaktowanie się z działem marketingu.

Zgłoszenia przyjmujemy od poniedziałku do piątku, oprócz dni świątecznych, w godz. 9:00-15:00, pod nr tel. 691 939 312 lub 798 627 070.

Po ustaleniu warunków wycieczki, dla uniknięcia nieporozumień,  prosimy o przesłanie krótkiego zlecenia rezerwacji, zawierającego informacje, dotyczące terminu i godziny wycieczki, rodzaju wybranego pakietu oraz ilości uczestników, pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

PŁATNOŚĆ

Płatność za usługę należy uregulować gotówką, w dniu wycieczki w Muzeum Rybołówstwa Morskiego, przy Al. Bursztynowej 28 w Niechorzu.

Na usługę wystawiamy fakturę VAT

Partnerzy

  

Kontakt

 • INFORMACJA
 • Tel. 798 627 070
 • BIURO W GRYFICACH
 • Ul. Błonie 1, 72-300 Gryfice 
 • Tel./ fax 91 38 42 235
 • E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • BIURO W REWALU
 • Ul. Szkolna 1, 72-344 Rewa
 • E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Tel. 798 627 070