Dzień Dziecka z Wąskotorówką

W piątek, 30 maja Nadmorska Kolej Wąskotorowa Sp. z o.o. zaprasza wszystkie dzieci do udziału w pikniku z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. Festyn odbędzie się na obiekcie Orlik, przy ul. pałacowej w Trzęsaczu. Z infrastruktury imprezy będzie można korzystać w godz. 10:00-15:00.

Głównym organizatorem jest Nadmorska Kolej Wąskotorowa Sp. z o.o., przy współpracy z Multimedialnym Muzeum na Klifie oraz Wydziałem Turystyki Promocji i Sportu Gminy Rewal. Impreza skierowana jest przede wszystkim do szkół podstawowych, przedszkoli oraz zielonych szkół z terenu Powiatu Gryfickiego.

W ramach festynu odbędą się konkursy, wesołe zabawy dla dzieci oraz konkurencje sportowe prowadzone przez animatorów z wieloletnim doświadczeniem. W programie odbędzie się m.in.: Wyścig Hulajnóg o Puchar Neptuna z atrakcyjnymi nagrodami ufundowanymi przez muzeum w Trzęsaczu, występ magika, będzie stoisko malowania twarzy, a dla odważnych - zorbing i żyroskop. Nie zabraknie również kiełbasek z grilla, waty cukrowej, czy ulubionych szejków lodowych.

Na imprezę kolejką

Grupom zorganizowanym spoza terenu gminy Rewal (Gryfice, Paprotno, Karnice), w celu zmniejszenia kosztów proponujemy dojazd na imprezę koleją wąskotorową. Wyjazd z dworca Gryfice Wąsk. w kierunku Trzęsacza o godz. 8:40 i powrót kursem specjalnym o godz. 15:00 z Trzęsacza. Grupy z terenu gminy Rewal mogą dojechać na miejsce imprezy w Trzęsaczu zgodnie z rozkładem jazdy, obowiązującym od 1 maja 2015 r.

Uwaga: 30 maja, oprócz regularnych kursów rozkładowych proponujemy skorzystanie z kursu powrotnego do Gryfic - pociąg podstawiony będzie na dworcu w Trzęsaczu o godz. 15:00.

Promocyjne ceny

Promocyjna cena biletu na przejazd koleją wąskotorową w dniu imprezy wynosi 10 zł od osoby i obejmuje przejazd tam i z powrotem na wszystkich trasach (również na trasie Gryfice - Pogorzelica-Gryfice) oraz zestaw grillowy: kiełbaskę plus dodatki.

Dodatkowo, przy wykupieniu biletu na przejazd koleją wąskotorową w dn. 29 maja, oferujemy voucher na bilet wstępu do ultranowoczesnego Multimedialnego Muzeum na Klifie w Trzęsaczu w super promocyjnej cenie - 5 zł (promocja dotyczy dzieci do 16. roku życia).

W pozostałe dni weekendu (sobota 30.05 i niedziela 31.05) oraz w Dniu Dziecka (01.06) zapraszamy do skorzystania z promocyjnych cen na przejazd kolejką wąskotorową. Dzieci do 16. roku życia płacą za bilet tylko 5 zł.

Plan imprezy

8:40 - Wyjazd z Gryfic koleją wąskotorową

10:00 - Przyjazd do Trzęsacza

10:00 do 15:00 - promocyjne wejście do Multimedialnego Muzeum na Klifie w super cenie 5 zł/os.!

11:00 – Wyścigi hulajnóg i zawody sportowe

 

13:00 - Animacje dla dzieci, malowanie twarzy, występ magika

15:00 - Zakończenie pikniku i powrót pociągiem do Gryfic.

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszej zabawie!